Тренажер Кегеля

Нормальне сексуальне життя втратило свої фарби і стало нудним? Ви відчуваєте, що ваш партнер поступово втрачає до вас інтерес? Хоча сексуальні ігри з мереживною білизною можуть допомогти, але краще усунути першопричину проблеми! Згодом м'язи піхви втрачають свою пружність і еластичність. Кращим рішенням для відновлення колишньої форми стане спеціально розроблений тренажер Кегеля. Вперше, запатентував цей тренажер Кегель - американський гінеколог, ось звідки він і отримав свою назву.

Цей магічний пристрій допоможе тренувати м'язи тазового дна. Ви вставляєте тренажер у піхву, м'язи намагаються утримувати його на місці. Чим довше ви використовуєте тренажер, тим сильніше стануть м'язи. Коли ви повернете вагінальні м'язи в колишню форму, секс безумовно покращиться! Тренажер Кегеля купити в наш час не складно, це досить поширений засіб тренування вагінальних м'язів.

Деякі тренажери можна використовувати і під час статевого акту. Вам може сподобатися цей експеримент. Наприклад, якщо використовувати смарт тренажер Кегеля, то можна під час прелюдії довірити управління вашому партнерові і побавитися разом. Також, обов'язково спробуйте апарат Кегеля під час анального сексу. Аксесуар буде знаходитися в піхві, в той час як член партнера буде входити в анус. Напевно, ви отримаєте незабутні відчуття ;-).

Тренажер Кегеля зазвичай має округлу форму і майже завжди має невелику вагу. Використання цієї секс-іграшки допоможе зміцнити ваше тазове дно, щільніше охоплювати член партнера під час сексу, стимулювати збудження і найголовніше - удвох отримувати більше задоволення.

Апарат для вправ Кегеля є доповненням до самих вправ Кегеля (тренування тазового дна). Задоволення зазвичай є вторинним ефектом, але воно заслуговує на увагу. Під час вправ Кегеля піхва може досить сильно стимулюватися. Багато жінок виявляють, що виробництво природної змазки різко збільшується під час носіння тренажера. Тренажери Кегеля для жінок бувають різних розмірів. Кожен розмір відповідає різним рівням досвіду. Новачкам, слід починати з версії з меншою вагою - її буде легше тримати на місці.

Пам'ятайте, що тренажер Кегеля неможливо «загубити» у вагінальному каналі. Шийка матки перешкоджає подальшому просуванню аксесуара, так що не хвилюйтеся! Зазвичай, кульки і бусинки поставляються з прикріпленим до них шнурком для вилучення.

Також є моделі тренажерів які мають вібрацію. Деякі вібруючі тренажери мають окремий пульт дистанційного керування, за допомогою якого можна контролювати швидкість або інтенсивність вібрації. Таку модель цікаво використовувати в сексуальних іграх. Ціна на такий апарат Кегеля буде трохи вище, ніж на звичайний. Використання тренажера Кегеля дозволяє відчувати більш яскраві і тривалі оргазми. Вагінальні м'язи повернуться до колишньої форми, і ваше сексуальне життя покращиться.

Часті питання при покупці тренажера Кегеля

Що таке тренажер Кегеля?
Тренажер Кегеля - комбінація секс-іграшки і тренажера в одному! Він являє собою як правило 1-2 маленькі сфери, які вставляються в піхву так, щоб вагінальні м'язи могли стискатися навколо них. Залежно від їх розміру і форми вони здатні стимулювати точку G, чутливі внутрішні стінки піхви, або все вищеперелічене. Проте вони також є корисним інструментом, який може допомогти тренувати вашу піхву, щоб зробити її сильнішою і щільнішою, ніж будь-коли раніше.
Як вставити тренажер Кегеля?
Вставити кульки тренажера Кегеля надзвичайно просто, цей процес можна порівняти з використанням невеличкого вібратора або навіть тампону. Просто використовуйте свої пальці, щоб м'яко маневрувати аксесуаром притискаючи його до точки G або внутрішніх стінок в залежності від ваших уподобань. Не бійтеся використовувати свої пальці, щоб відрегулювати розташування тренажера. Не забувайте використовувати змазку!
Як довго можна носити тренажер Кегеля?
Тренажер Кегеля безпечний і корисний для здоров'я, його можна носити протягом тривалого часу, не турбуючись про пошкодження, болі або дискомфорт. Багато жінок говорять про те, що можуть носити тренажер весь день без будь-яких негативних побічних ефектів. Тільки не забувайте робити перерви, щоб ваші м'язи не надто напружувалися!
Чи зможе тренажер Кегеля зробити секс кращим?
Так! Використання тренажера Кегеля зробить вашу піхву більш пружною. Ви зможете краще контролювати м'язи під час сексу. Це дозволить вам стискати і послаблювати статевий член партнера під час сексу. Крім того, ви зможете мати більше оргазмів, ніж будь-коли раніше, завдяки посиленому м'язовому контролю! Також, ви можете тримати тренажер всередині себе, поки ваш партнер проникає в вас своїм членом або іграшкою для додаткової стимуляції. Вправи з тренажером Кегеля дадуть можливість порадувати вашого партнера тією пружністю і сильною хваткою м'язами піхви, про яку він мріяв.
Чи можна отримати оргазм використовуючи тренажер Кегеля?
Можна! Комбінація вібрацій, стимуляція точки G і клітора, а також відчуття заповненості піхви, здатні відправити вас до найвищого піку абсолютного задоволення. Майже кожна жінка, яка коли-небудь використовувала такий тренажер, використовувала його, щоб довести себе до оргазму.
We-Vibe Bloom - тренажер для інтимних м'язів
3989 грн
Є в наявності Модель: 302218
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)