Секс-машина

Секс машина - найсучасніша розробка в світі секс-іграшок. Здебільшого, такі апарати призначені для жінок. Але є моделі, якими можуть користуватися і чоловіки. У таких пристроях все продумано - іграшка з механізмом, який може імітувати статевий акт. Сексмашина оснащена насадками - фаллоімітаторами. Насадки можуть вібрувати, обертатися і здійснювати зворотньо-поступальні рухи, все глибше і глибше проникаючи в піхву.

Такі іграшки можуть мати різну швидкість і інтенсивність. Налаштувати такий пристрій можна за допомогою пульта керування або кнопок на самому апараті.

Якщо ви любите експериментувати під час мастурбації, така секс іграшка - те, що треба. Машина для сексу здатна забезпечити неймовірну насолоду і потужний оргазм, в той час коли інші іграшки перестали задовольняти.

Секс машини можуть бути переносні або стаціонарні. Невеликі пристрої хороші тим, що ви зможете переставляти їх як вам зручно.

Фак машина може бути розрахована на вагінальну або анальну стимуляцію. А можуть бути моделі 2в1, які дозволяють насолодитися подвійним проникненням.

Іграшки можуть бути виконані у вигляді стільчика, скрині, ліжка і т.д. У деяких моделях є можливість міняти насадки. Ви можете вибрати фалоімітатор будь-якої форми і розміру, в залежності від того, яку стимуляцію ви хочете отримати саме сьогодні. Перш ніж купити секс машину, визначтеся зі своїми бажаннями і вимогами до неї, і обов'язково врахуйте їх при виборі машини.

Більшість машин мають регулятор швидкості, який забезпечує стійкий (або нестійкий) темп. Цей темп може варіюватися від 1 до 250 і більше рухів на хвилину. Інтенсивність поштовхів теж регулюється. Ви можете налаштувати апарат виходячи зі своїх вподобань.

У порівнянні зі звичайними секс-іграшками, якими ви повинні маніпулювати вручну, машинка для сексу - це зовсім інший досвід. Ціна на секс машини цілком доступна, тому не пропустіть можливість випробувати таке задоволення.

Сенс сексмашин в тому, щоб мати можливість проникнення без допомоги рук. Це ідеальна іграшка для мастурбації.

Така іграшка зможе не тільки принести задоволення під час мастурбації, але і буде відмінним доповненням д ваших сексуальних ігор з партнером. Ви зможете отримати досвід подвійного проникнення. Дозвольте партнеру поспостерігати як секс машина за допомогою фалоімітатора проникає у вашу піхву або анус, або дозвольте йому керувати процесом, довіривши пульт від секс іграшки. Такі ігри дуже заводять і допомагають відчувати себе розкутіше.

Секс машини допоможуть позбутися від одноманітності і додадуть яскравих фарб у ваші сексуальні ігри. Вони підходять як для мастурбації, так і для сексу з партнером. Можливо, з такою іграшкою ви зможете втілити в життя ваші найпотаємніші сексуальні фантазії.

Питання, пов'язані з купівлею секс-машини

Що таке секс машина?
Секс машина - автоматична секс іграшка, яка може подарувати жінці практично те ж задоволення, що і під час статевого акту з партнером або самостійної стимуляції за допомогою фалоімітатора або вібратора. Таку іграшку необхідно лише підключити і вона відразу почне виконувати зворотно-поступальні рухи, вібрувати або обертатися доставляючи насолоду і задоволення. Дівчині лише потрібно зайняти зручну позицію, розслабитися і отримувати задоволення від процесу. Не потрібно підтримувати або направляти іграшку, секс машина все зробить за вас!
Чи можна використовувати секс машину з партнером?
Можна. Під час довгих відносин, деякі партнери можуть втратити інтерес один до одного. Особливо йдеться про їх сексуальне життя. Якщо ви і ваш партнер відчуваєте, що вогник згасає і вам потрібно додати іскри, така секс іграшка може бути непоганим варіантом. Впроваджуючи цю іграшку в своє сексуальне життя, ви можете показати своєму партнеру, що вас збуджує. Спробуйте поекспериментувати з використанням секс машини, партнер може спостерігати за тим як фалоімітатор проникає в вас. Спостерігаючи за процесом, партнер максимально збудиться і тоді можна буде спробувати подвійне проникнення.
Як використовувати секс машину?
Перше, що вам потрібно зробити, це зібрати свою секс машину саме так, як написано в інструкції по експлуатації. Перед тим як використовувати іграшку змастіть фалоімітатор змазкою на водній основі. Ми рекомендуємо використовувати багато змазки, це зробить вашу першу сексуальну зустріч з секс-машиною більш комфортною і запам’ятається надовго. Далі, слід прийняти зручне положення в залежності від виду вашої іграшки. Потім розслабтеся і отримуйте задоволення!
Надувне крісло з вібратором Vibrating Ecstasy Lounge
789 грн
Є в наявності Модель: 254900
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)