Секс-іграшки для пари

Анонімність замовлення
Відправка в день замовлення

Існує безліч різних аксесуарів, щоб додати пристрасті у ваші сексуальні ігри. Ви можете використовувати секс іграшки для двох різними способами. Головне проявити фантазію і творчий підхід. Секс іграшки для пар призначені не тільки для того, щоб наблизити і посилити оргазм, вони також здатні вивести ваші сексуальні відносини на новий рівень.

За допомогою секс іграшок ви зможете досліджувати ваші з партнером тіла в пошуках найбільш чутливих ерогенних зон. Ніщо так не зближує пару, як подолання деяких бар'єрів в сексі.

Використовуючи іграшки для пар, ви дізнаєтеся більше про тіло свого партнера, його ерогенні зони і фантазії. Ви зможете збільшити насолоду і помножити оргазми. Крім того, використання іграшки для пари - хороший спосіб поліпшити комунікацію між партнерами, і не тільки в сексі.

Дослідження показують, що пари, які використовують іграшки, більше спілкуються в спальні, так як вони схильні направляти один одного під час статевого акту. Коли ви говорите відкрито під час або після сексу, ви можете дізнатися більше про те, що потрібно тілу вашого партнера. Це, в свою чергу, призводить до кращого сексу, тому що ви, нарешті, знаєте, які кнопки - навіть буквально - вам потрібно натискати.

У будь-якому випадку висновок такий: ті, хто не соромиться говорити про те, що подобається, з більшою ймовірністю будуть задоволені. Ви б ніколи і не подумали, що вібратор може служити сексуальним терапевтом для пар, чи не так?

Манжети, гойдалки, пандуси, іноді все, що вам потрібно, щоб оживити своє сексуальне життя - це доповнити його аксесуарами. Додайте в рольову гру трохи БДСМ! На ринку є безліч продуктів на вибір. Від пухнастих наручників і затискачів для сосків до комплектів для повного знедвиження.

Для тих, хто знаходиться у вічному пошуку точок P і G, знають, що секрет досягнення цих ерогенних зон - правильна позиція. Ось де в нагоді пандус. Це приголомшливий винахід дозволить комфортно зайнятися сексом і знайти заповітні точки. Деякі інтим іграшки для двох забезпечать більш глибоке проникнення і додадуть різноманітності.

Вібратори, призначені для пар, працюють на основі одночасної стимуляції. Вони зазвичай розташовані таким чином, щоб обидва партнери відчували вплив вібрацій. Форми і розміри різноманітні. Наприклад, чоловічий варіант вібратора - вібруюче кільце для члена, є зручним пристроєм для секс-дослідників. Призначення стандартного кільця - обмежити відтік крові з статевого члена, що сприяє більш тривалій і сильної ерекції. Проте нові моделі оснащені додатковими функціями, включаючи вібрацію, яка стимулює обох партнерів одночасно.Вібруючі кільця мають різні варіанти швидкості та інтенсивності.

В якості секс іграшки для пари, ви можете використовувати звичайний стимулятор для клітора або аксесуари для анального і вагінального проникаючого сексу. Базова іграшка може служити вам, як і будь-яке складний винахід для пар. Ви можете урізноманітнити сексуальні ігри під час прелюдії і отримати додаткову стимуляцію для досягнення більшого збудження і яскравого оргазму.

Цікаво те, що деякі з вібраторів сьогодні навіть не схожі на секс-іграшки. Вони більше нагадують деякі футуристичні витвори мистецтва. Проте, вони забезпечують сильні і цілеспрямовані вібрації і імпульси, щоб підняти вас на наступний рівень задоволення.

Фалоімітатори - хороший спосіб почати дослідження секс-іграшок, так як вони можуть використовуватися для проникнення і стимуляції одного або обох партнерів. Вони бувають різних форм і матеріалів, націлені на деякі або всі ваші чутливі точки. Фалоімітатор може бути частиною прелюдії. Ви можете довірити цю іграшку партнеру, і він буде пестити вас. Або можете стимулювати себе самостійно, поки ваш партнер буде збуджуватись спостерігаючи за вами.

Завдяки новітнім технологіям, з'явилася можливість купити секс-іграшку, яку можна використовувати на відстані через блютуз. Тепер навіть при тимчасовій розлуці пара зможе продовжити сексуальний контакт.

Тепер у вас є декілька причин доповнити секс-іграшками секс з партнером. Ви зможете отримати насолоду і дізнаєтеся що подобається вашому партнерові. Що б ви не вибрали для своїх сексуальних ігор, - не соромтеся експериментувати.

Питання, пов'язані з купівлею секс-іграшок для пар

Що таке секс-іграшки для пар?
Секс-іграшки для пар - аксесуари, які можна використовувати для отримання задоволення обома партнерами під час сексуальних ігор. Це можуть бути вібратори, фалоімітатори, набори для зв'язування, анальні іграшки та багато іншого.
Навіщо потрібні секс-іграшки для пар?
Парні секс іграшки допоможуть додати в ваше інтимне життя гостроти відчуттів. Вони можуть вивести ваші відносини на новий рівень, допомогти краще пізнати один одного і зробити секс незабутнім. Наприклад, секс іграшки для сімейної пари - відмінний спосіб урізноманітнити сексуальні ігри і втілити в життя найпотаємніші фантазії.
Що робити якщо партнер проти використання секс-іграшок?
Секс-гаджет - це не те, що ви витягуєте з-під подушки без попереднього узгодження зі своїм партнером. Спочатку, ваш партнер може не підтримати використання секс-іграшки під час сексу, подумавши, що ви незадоволені сексом з ним або з нею. Якщо виникла така ситуація, слід дати зрозуміти партнеру, що використання такої іграшки зробить секс більш приємним, різноманітним, а оргазм тривалим. Поговоріть зі своїм партнером про використання іграшок, але не робіть цього, перебуваючи в спальні (особливо після сексу). Скажіть йому, чому ви думаєте, що це може принести користь вам обом. Впровадження корисного гаджета не означає, що чогось недостатньо в ваших стосунках. Навпаки, використання іграшок доводить, що ви готові експериментувати. І ця готовність винагороджується деякими бонусними задоволеннями.
Які секс-іграшки підходять для пар?
Є багато варіантів іграшок на двох, які ви можете використовувати під час сексу, щоб допомогти вам обом отримати задоволення. Секс-іграшку слід вибирати в залежності від ваших уподобань і бажань. Багато з таких аксесуарів призначені спеціально для певних гендерних відносин. Але ви можете використовувати їх творчо або комбінувати з іншими предметами. Вибираючи іграшку, визначитеся якого роду стимуляція вам потрібна: кліторальна, вагінальна, анальна, стимуляція пеніса або можливо ви хочете спробувати іграшки БДСМ? При використанні, не забудьте ретельно змащувати іграшки лубрикантом, щоб зробити їх більш гладкими.

У даній категорії немає товарів.