Секс-іграшки для чоловіків

Анонімність замовлення
Відправка в день замовлення

В наш час, багатьом чоловікам подобається знаходити нові способи для отримання задоволення в сексі. Якщо ви хочете більшого, то варто спробувати секс іграшки для чоловіків.

Є безліч секс-іграшок для чоловіків, які ви можете використовувати. Рукава для мастурбації, ручні і автоматичні мастурбатори, віброкільця, вібратори, анальні пробки, фалоімітатори і тд. - це тільки деякі чоловічі секс іграшки, які можуть допомогти чоловікові випробувати оргазм. Повірте, коли ви почнете експериментувати з технікою для мастурбації та іншими іграшками - ви не зможете зупинитися.

Не соромтеся використовувати секс іграшки для хлопця. У чоловіків, як і у жінок, є гіперчутливі ділянки тіла, які потребують стимуляції, щоб досягти приголомшливих оргазмів.

Чутливі зони знаходяться не тільки на члені. Наприклад, деякі чоловіки люблять, коли хтось грає з їх сосками, вухами, ступнями і так далі. Тому, чоловіки також можуть використовувати безліч секс-іграшок які допоможуть досягти задоволення.

Отже, розглянемо якими бувають секс іграшки для хлопців.

Мастурбатор

Перш за все, якщо ви хочете відпочити від мастурбації вручну, ви можете придбати чоловічий мастурбатор. Вони бувають різних форм, з отвором, що нагадує піхву, анус або рот. З їх допомогою ви зможете досягти незабутнє задоволення, симулюючи вагінальний, оральний або анальний секс.

Ерекційне кільце

Існує два основних типи таких кілець: не вібруючі і вібруючі. Перші зазвичай використовуються як засіб для подовження ерекції. Вони міцно утримують член, затримуючи прилив крові до нього. Багато чоловіків відчувають задоволення від такого впливу, так як нижня частина пеніса є чутливою зоною.

Вібруючі кільця посилають вібрації. Ці вібрації стимулюють нервові закінчення і створюють фантастичне відчуття. Такі кільця не тільки подовжують вашу ерекцію, але і є додатковою стимуляцією.

Яйце Тенга

Ця секс-іграшка представлена ​​в формі яйця. Коли ви відкриєте Яйце Тенга, ви побачите схожий на презерватив предмет. Цей "презерватив" має різні текстури і візерунки. Ви одягаєте його на свій член і починаєте мастурбувати.

Такий аксесуар набагато товщий і еластичніший, ніж презерватив. Завдяки його рельєфній структурі, створюються дуже приємні відчуття при рухах всередині нього. Комбінуючи різні рухи під час мастурбації, такі, як скручування, обертання, штовхання, ви зможете досягти небувалої насолоди. Це робить яйця Тенга, безсумнівно, одними з найпопулярніших іграшок секс індустрії.

Тепер ми підходимо до теми, яка, з якоїсь причини, все ще знаходиться під забороною серед чоловіків звичайної орієнтації. Через велику кількість упереджень. Багато чоловіків уникають розмов про стимуляцію ануса, хоча це дуже багатьом подобається.

Анус і пряма кишка мають безліч нервових закінчень, як і пеніс. Використовуючи чоловічі секс-іграшки для ануса ви зможете випробувати оргазм простати, який може бути досягнутий тільки шляхом такої стимуляції.

Анальні фалоімітатори і пробки

Фалоімітатори призначені передусім для штовхальних рухів, тоді як анальні пробки приносять задоволення просто від того, що знаходяться в анусі протягом певного часу.

Анальні пробки зазвичай не використовуються для динамічного проникнення. Деякі чоловіки, буджуються і відчувають себе сексуально заведеними, вставивши таку пробку в анус на тривалий термін. Такі іграшки, як правило, мають широку основу, щоб вона не загубились всередині прямої кишки. Анальні фалоімітатори і пробки виготовляються з різних матеріалів - гума, метал, скло, силікон і т.д., вибирайте той, який найбільше підходить вам.

Вібромасажери простати

Вони зазвичай мають особливу вигнуту форму. За допомогою такого вібратора, ви можете не тільки проникнути в анус, але і насолодитися приголомшливим масажем простати, завдяки вібрації.

Якщо ви спробуєте масажер простати, то ви більше ніколи не захочете мастурбувати без нього. Багато хлопців кажуть, що вам навіть не потрібно торкатися до члена, так як подібна стимуляція простати приводить до задоволення набагато більш інтенсивного, ніж якщо б ви просто мастурбировали.

Інтим товари для чоловіків покликані доповнити та урізноманітнити мастурбацію, а також, з їх допомогою ви зможете додати нових відчуттів в сексуальні ігри з партнером.

Є багато переваг мастурбації. Деякі з них пов'язані зі здоров'ям, в той час як інші - чисте задоволення і розвага. Але мастурбація може бути набагато більш креативною, ніж просто погладжування члена! Так що не соромтеся включати деякі нові іграшки в свою гру!

Майте на увазі одну річ, - ви повинні навчитися правильно користуватися чоловічими секс-іграшками і правильно їх очищати. Використання їх без змащення або неправильної очищення може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Залишайтеся в безпеці і насолоджуйтеся!

Питання, пов'язані з купівлею секс-іграшок для чоловіків

Що таке іграшки для чоловіків?
Інтим іграшки для чоловіків призначені для задоволення чоловічих сексуальних потреб. Вибір таких іграшок досить великий, це і мастурбатори, ерекційні кільця, різноманітні анальні стимулятори і т.д. Секс іграшки для чоловіків можна використовувати як при мастурбації, так і під час сексу з партнеркою.
Що таке кишеньковий мастурбатор?
Це штучна піхва. Кишенькові мастурбатори можуть бути різних розмірів, але є декілька ключових особливостей, які дуже схожі у всіх моделях. Корпус зазвичай має форму круглої трубки. Матеріал, з якого виготовляється штучна піхва, м'який і приємний на дотик. Чоловік зможе отримати насолоду в будь-який момент, коли цього захоче.
Чи можна чоловічі секс-іграшки використовувати при сексі з партнером?
Можна. Роблячи приємно своєму партнерові за допомогою чоловічих секс-іграшок, ваші відносини можуть вийти на новий рівень. Вибрати і купити секс іграшки для чоловіків ви можете в нашому інтернет магазині. І не забувайте, що деякі з таких аксесуарів допомагають отримати задоволення обом партнерам.
Як мити чоловічі секс іграшки?
Для того щоб очистити секс-іграшку досить теплої води і антибактеріального мила. Але деякі типи аксесуари є невологостійкі, тому, в такому випадку, слід використовувати спеціальні засоби для очищення секс-іграшок.

У даній категорії немає товарів.