Що таке вібратотр для сексу?

  • Що таке вібратотр для сексу?

У деяких випадках, самозадоволення - це простий і швидкий спосіб отримати сексуальну розрядку. Вібратори допоможуть не просто отримати приголомшливий оргазм, на додаток до цього, стимулюючи різні ерогенні зони за допомогою такого пристрою, ви зможете краще пізнати своє тіло.

Можна стверджувати, що вміння правильно використовувати вібратор допомагає правильніше формулювати свої потреби в сексі. Завдяки чому, можна отримувати глибокі, і насичені оргазми зі своїм партнером.

Види вібраторів

Вібратори - незамінні секс-іграшки для самозадоволення. Вони можуть взяти під контроль ваше задоволення. Аксесуари можуть мати різний дизайн і форму.

Вагінальні вібратори

Вагінальні вібратори дуже часто мають фалічну форму. Вони можуть бути реалістичними на дотик і за відчуттями. Мастурбувати такою іграшкою - все одно, що підпалити порохову бочку, а оргазм нагадує справжній вибух відчуттів.

Деякі вагінальні вібратори можуть бути універсальними, тобто призначені для стимуляції декількох ерогенних зон. Наприклад, вібратор кролик складається з основного стовбура і додаткового кліторального відростка. Аксесуар здатний одночасно стимулювати найчутливіші точки на тілі жінки, а саме точку G і клітор. Вібратор користується величезним успіхом у жінок!

Вібратори з вакуумної стимуляцією

Вібратори з вакуумною стимуляцією нагадують оральні ласки вправного партнера. Насадка «всмоктує» і впливає на клітор з різною інтенсивністю. Такий девайс сприяє прискоренню оргазму.

Вібратор точки G

Це стимулятори, які мають форму з вигнутою голівкою. При введенні, вібратор стимулює передню стінку піхви. Це призводить до інтенсивних послідовних оргазмів хвилеподібного характеру. За допомогою стимулятора для точки G можна довести дівчину до сквірта.

Анальний вібратор

Анальні вібратори дуже зручні і прості в управлінні. Завдяки анатомічній формі, пристрій досить легко вставити в анус. Часто, вібратори управляються за допомогою пульта управління. Це дозволяє регулювати інтенсивність і швидкість впливу просто під час процесу.

Мініатюрні вібратори

Маленький вібратор може доставити велике задоволення. Мініатюрні моделі такі як: вібропуля або віброяйце - ідеально підійдуть в якості першого вібратора. Маленькі пристрої з потужними імпульсами управляються за допомогою однієї кнопки або пульта. Такий вібратор можна використовувати для стимуляції чутливих ділянок всього тіла.

Як вибрати вібратор

Вибираючи вібратор, звертайте увагу на його потужність і додаткові функції. Перший вібратор повинен бути по-простіше - з пультом або керований кнопками. Інноваційні моделі, які управляються зі смартфона більше підходять просунутим користувачам.

Матеріал виготовлення

Секс-іграшки з силікону - гіпоалергенні, не мають стороннього запаху і приємні на дотик. Їх слід використовувати зі змазкою на водній основі. Найчастіше, такі аксесуари водонепроникні, що дозволяє з легкістю використовувати їх у ванній або душі.

Вібратори з пластика і металу - відмінно передають вібрації. Негативним фактором є те, що такі аксесуари повільно приймають температуру тіла, але багатьом це дуже навіть подобається! Використовуючи вібратор дайте волю своїм фантазіям і будьте готові до експериментів!

Вібратори з кібершкіри виглядають дуже реалістично. Вони швидше викликають у дівчат збудження і бажання і, як наслідок, допомагають швидше досягти яскравого оргазму.

Розмір вібратора

Великі вібратори хоч і виглядають привабливо, але використовувати їх не завжди зручно. Не переоцінюйте свої можливості і вибирайте вібратор, який при використанні не заподіє вам дискомфорт або хворобливі відчуття.

Середній розмір вагінального вібратора - 14-15 см - цього цілком достатньо, щоб отримати задоволення.

Вибираючи перший вібратор для анальної стимуляції, звертайте увагу на найменші розміри, інакше ви назавжди можете відбити охоту до використання таких секс-іграшок.

Батарейки або акумулятор

Варто зауважити, що акумулятор набагато зручніше батарейок. На жаль моделі з батарейками хоч і коштують дешевше, але вони мають прикру властивість сідати в самий невідповідний момент. Хоча, варто зауважити, що все-таки для подорожей секс-іграшки на батарейках стануть ідеальним рішенням.

Швидкість і малюнки вібратора

Частота вібрацій - це швидкість, чим вона вища, тим частіше відбувається вібрація. Чергування різної швидкості вібрацій з різними інтервалами - це малюнки. Кількість режимів і малюнків у кожній моделі різна, тому враховуйте це при виборі вібратора.

Вібратори можна використовувати не тільки для мастурбації. Це відмінна секс-іграшка, для того щоб урізноманітнити сексуальне життя з партнером. З ним ви зможете додати гострих відчуттів у ваші інтимні відносини і випробувати нові емоції.