Що таке мотузки шибарі?

  • Що таке мотузки шибарі?

Мотузки шібарі - головний інструмент для еротичного бондажу. Бондаж мотузками шібарі - хвилюючий і красивий процес, опанувати яким непросто, але цілком реально.

Особливості техніки шібарі

Шібарі часто використовують в практиках БДСМ для фіксації одного з партнерів. Найчастіше, фіксують жінку, але можна і чоловіка. Елементи обв'язки можуть впливати на чутливі зони, а бондаж в цілому - вводить в якийсь транс, де відчуття страху і тривоги переплітається із задоволенням.

Процес створення бондажу за допомогою мотузок шібарі - це ритуал. Перед обв'язкою слід створити необхідний антураж: напівтемрява, улюблена музика, аксесуари. Бондаж краще плести на голому тілі, підкреслюючи форму грудей, витонченість зап'ясть і щиколоток, крихкість плечей, розтяжку і прогин. Бондажування підкреслює покірність і абсолютну довіру.

Як застосувати техніку шібарі в своєму сексуальному житті - кожен вирішує сам. Головні правила - обопільне бажання і обережність, особливо на перших порах.

Як вибрати мотузки шібарі

Матеріал виготовлення

Мотузки шібарі діляться на два види: синтетичні і натуральні. Основна відмінність мотузок з синтетики - вони стійкі до зносу. Є й недоліки: погано тримають вузол і можуть викликати опіки на шкірі.

Мотузки з натуральних матеріалів можуть бути декількох видів. Вироби з бавовни - дуже м'які. Якщо потрібні відчуття по-гостріше, то такий варіант явно не підходить. Мотузки з льону теж м'які. Часто до їх складу включають тверді домішки які можуть пошкодити шкіру.

Класичним варіантом є джутові мотузки. Вони досить м'які, для того щоб їх використання було комфортним і безпечним. В той же час вироби в міру грубі, що дозволить відчути фіксацію.

Є й інші натуральні матеріали для виготовлення мотузок шібарі. Вибирайте підходящу модель спираючись на свої відчуття і бажання.

Спосіб плетіння

Мотузки можуть бути плетені або кручені. Ви відразу зможете помітити різницю між ними. Найчастіше в бондаж застосовують кручені мотузки з натуральних матеріалів. Так як плетені мотузки є менш гнучкими, ніж кручені.

Обробка кінців

Незалежно від того, яку мотузку ви обрали, якщо її кінці не оброблені, вона може з часом розпуститися. У виробах з синтетики достатньо злегка оплавити кінці. Але варто зауважити, що оплавлені кінці стають твердими і гострими. Розумніше буде зафіксувати кінці скотчем - це дуже зручно.

Кращий варіант обробки мотузки з натуральних матеріалів - обшивка кінців.

Необхідні розміри і ширина мотузок

Для новачків найбільш підходяща товщина мотузок - 6-8 мм. Більш тонкі моделі можуть сильно врізатися в тіло, та й виглядають широкі мотузки більш естетично. Вибирати ширші розміри теж не варто. З ними складно працювати, вони найчастіше застосовуються для підвішування, а це точно не відноситься до знайомства з технікою шібарі.

Мотузка довжиною 2-3 м підходить для обв'язування рук або ніг. Вироби довжиною 8-13 м використовуються для бондажу в області грудей і стегон. Мотузки довше 13 м використовують для обв'язки всього тіла. Також, кількість залежить від щільності обв'язки, має значення те, скільки вузлів ви зав'язали. Чим складніше візерунок, тим більше мотузки може знадобитися.

З чого почати

Новачкам краще почати з базових елементів - обв'язки рук, ніг і обв'язки всього тіла без застосування складних візерунків. Починайте з простих технік, використовуйте керівництва і підключайте фантазію. Бондаж за допомогою мотузок шібарі - мистецтво, яке не має певних правил, є лише рекомендації.

Безпека понад усе

Можливі проблеми

Однією з частих травм є пошкодження нерва. Також, при неправильному використанні є можливість перетиснути судини. Люди, які мають проблеми зі здоров'ям повинні добре подумати, перш ніж погодитися на бондаж.

Якщо ви зважилися на бондаж, то врахуйте наступні рекомендації:

  1. Мотузку слід розташовувати нижче променевого нерва. Він знаходиться з зовнішньої сторони руки між дельтоподібним м'язом і трицепсом.
  2. Не використовуйте область плечового сплетення під пахвами.
  3. Будьте обережні з шиєю. Новачкам не рекомендується торкатися її, так як можна спровокувати задушення.
  4. Не перестарайтеся на зап'ястях. Пережавши занадто сильно є ймовірність пошкодити нерви.
  5. Не в'яжіть вузли і не перетягуйте мотузкою стегнову артерію. Вона знаходиться приблизно на 10 см нижче пахової області.
  6. Протипоказання до використання шібарі: діабет, астма, проблеми з суглобами, гіпертонія або інші проблеми з тиском. Якщо ви все ж зважилися на бондаж маючи проблеми зі здоров'ям, то попередьте про це вашого партнера.

Підготовка до Бондаж

Перед початком плетіння бондажу партнери повинні заздалегідь домовитися, чого саме хоче кожен з них. Необхідно чітко слідувати плану: поза, допустима ступінь фіксації і т.д. Якщо сабміссів (той, якого зв'язують) дав зрозуміти, що хоче зупинитися, негайно прислухайтеся до його побажання. Довіра і комунікація - основа будь-яких дій, що передбачають собою обмеження в русі.

Підготуйте необхідні аксесуари, які можуть знадобитися:

  • Ножиці можуть знадобитися в екстреному випадку
  • Аптечка
  • Халат або ковдру, яке ви зможете накинути на сабміссіва після зняття бондажу

Перш ніж зайнятися плетінням шібарі, обов'язково вивчіть техніки і почитайте літературу про правильне в'язання бондажу. Якщо ви зробите все правильно, то зможете отримати задоволення і, напевне, захочете спробувати це ще не один раз!