Що таке фалоімітатор?

 • Що таке фалоімітатор?

Фалоімітатор - це імітатор чоловічого члена. Така секс-іграшка може взяти задоволення під контроль не тільки під час мастурбації, але і допоможе урізноманітнити сексуальне життя з партнером.

Залежно від моделей, фалоімітатори можуть мати свої особливості, але форма таких секс-іграшок залишається незмінною. Штучний фалос можна використовувати під час мастурбації, з його допомогою ви зможете впливати на свої найчутливіші місця. Пара також зможе знайти застосування фалоімітатору. Він допоможе додати гостроти в ваші інтимні ігри. Проявивши фантазію, ви зрозумієте, що пристрій можна застосовувати в будь-яких позах і в будь-який момент сексуального процесу. Це універсальна секс-іграшка, від дотиків якої можна отримати фантастичне задоволення.

Види фалоімітаторів

 • Реалістичні фалоімітатори - вони максимально точно імітують статевий член. Головка, мошонка, вінки що проступають і навіть волоски - все нагадує реальний пеніс чоловіка. Такі пристрої реалістичні як на дотик, так і за відчуттями.
 • Моделі на присосці - відмінна модель для жінок, які хочуть мастурбувати без допомоги рук. Фалоімітатор можна прикріпити до будь-якої рівної, гладкої поверхні і насолодитися стимуляцією, паралельно пестячи свої чутливі місця вільними руками.
 • Фалоімітатори з яскраво вираженим рельєфом. Такі секс-іграшки з рельєфною поверхнею призначені для інтенсивної стимуляції і більш глибокого впливу на стінки піхви.
 • Великі фалоімітатори. Всі моделі даного виду об'єднують воєдине великі розміри. Для порівняння, середній імітатор члена має довжину 16-18 см і до 3-4 см в діаметрі. Величезні ділдо можуть досягати 50 см в довжину і 8-10 см в діаметрі. Такі агрегати підходять досвідченим любителькам розмірів "побільше", а також використовуються для фістінгу
 • Що може бути краще фалоімітатора? Правильно, фалоімітатор з можливістю вібрації. Приголомшливі вібрації інтенсивно стимулюють ерогенні зони доводячи до екстазу.
 • Двосторонні моделі - секс-іграшки, які мають головки з обох кінців. Дані моделі обирають лесбі-пари для одночасної стимуляції.
 • Подвійні фалоімітатори - моделі призначені для одночасної стимуляції піхви і ануса. Таку секс-іграшку часто використовують любительки подвійної стимуляції.
 • Стимулятори точки G - штучний пеніс має вигнуту голівку, яка прямо впливає на ерогенну зону.

Матеріали виготовлення

Для виготовлення фалоімітаторів можуть застосовуватися різні матеріали: скло, гель, кібершкіра, латекс, пластик, медичний силікон. На тактильні відчуття і комфорт у використанні іграшки впливає саме матеріал, з якого вона зроблена.

 • Пластик. Пластикові моделі, як правило, найпростіші. Найчастіше, пластикові фалоімітатори використовуються з додатковими насадками, які імітують поверхню члена або мають інший унікальний рельєф.
 • Силікон. Одні з найпопулярніших моделей фалоімітаторів виготовляють з медичного силікону. Це гіпоалергенний матеріал, який не має стороннього запаху. Фалоси з силікону мають виражені вінки і пружну голівку. Матеріал швидко приймає температуру тіла. Такі моделі не вибагливі в зберіганні і зручні у використанні.
 • Кібершкіра. Інноваційний матеріал, з якого виготовляють максимально реалістичні фалоімітатори. При контакті з тілом він швидко нагрівається і дарує фантастично-насичені відчуття. Моделі з кібершкіри вимагають особливих умов застосування і зберігання.
 • Скло. Пеніси зі скла міцні і довговічні. Їх можна використовувати з різними змазками. Вони підходять як для вагінальних, так і для анальних пестощів.
 • Гель. Фалоси з гелю найчастіше мають напівпрозору структуру. Вони підходять для будь-яких поз.
 • Латекс. Будьте уважні, моделі з латексу можуть викликати алергію. Латексні фалоімітатори в міру пружні і жорсткі. Вони легко приймають температуру тіла. Прості і довговічні секс-іграшки.

На що звертати увагу при виборі

Яка модель більше підходить - безпосередньо залежить від ваших бажань і переваг.

Майте на увазі, що розмір має значення. Обравши занадто великий аксесуар, ви можете відбити охоту використовувати подібні секс-іграшки.

Купуючи фалоімітатор, враховуйте наявність додаткових функцій і не переплачуйте за непотрібний функціонал.

Поверхня штучного фалоса може бути реалістичною, абсолютно гладкою або рельєфною. Кожен з цих варіантів може дати різні відчуття при стимуляції. Зверніть увагу на матеріал виготовлення, тому що кожен з них має свої переваги і недоліки.

Вибираючи підходящий фалоімітатор, вибирайте модель, яка подобається саме вам, а не є популярною у інших користувачів. Хоча, не зайвим буде і ознайомитися з відгуками про модель фалоімітатора, яка вам сподобалась.

Як правильно користуватися фалоімітатором

Купуючи фалоімітатор ви повинні розуміти, як його правильно використовувати і зберігати.

Перед першим використанням промийте виріб в теплій воді з використанням мила і продезінфікуйте його.

Для введення штучного фалоса необхідно використовувати достатню кількість змазки. Вона полегшить введення секс-іграшки і зробить стимуляцію більш приємною.

Після кожного використання не забувайте промивати аксесуар. Для очищення можете використовувати спеціальні гелі для секс-іграшок.